AUTORYZOWANY SERWIS I DYSTRYBUTOR SPRZĘTU RATOWNICZEGO I GAŚNICZEGO
Jesteśmy członkiem NFPA
  Home O firmie Akty prawne Do pobrania Galeria Kontakt Mapa dojazdu Przyjaciele Ciekawe linki  

PRODUKTY:


USŁUGI:


CHCESZ OTRZYMAĆ NAKLEJKĘ?

Wypełnij ankietę
WYPEŁNIJ ANKIETĘLegitymujemy się wieloletnim doświadczeniem dotyczącym obsługi szerokiej rzeszy klientów. Od wielu lat współpracujemy z Jednostkami Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Jednostkami Straży Pożarnych Marynarki Wojennej. Serwisujemy i remontujemy urządzenia ratowniczo-gaśnicze. Przeprowadzamy kapitalne remonty i karosację samochodów pożarniczych. Oferujemy szeroką gamę sprzętu pożarniczego, ratowniczego i świadczymy usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Naszym głównym zadaniem jest sprostać Państwa wymaganiom i potrzebom, być niezawodnym doradcą w sprawach wyposażenia w profesjonalny sprzęt. Zapewniamy zatem, że z wyjątkową starannością odpowiemy na wszelkie pytania z Państwa strony.

Dyrekcja i Zespół pracowników Firmy!BASYSTEM - SAVA, WEBER, hydraulika przemysłowa, gaśnice, zestaw ratownictwa drogowego, armatura pożarnicza, węże hydrauliczne, narzędzia hydrauliczne, rozpieracze, nożyce, instrukcja bezpieczeństwa, serwis, przeglądy, sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji, ćwiczebny alarm przeciwpożarowy, alarm ppoż., ćwiczenia ewakuacyjne, ćwiczenia przeciwpożarowe, próbna ewakuacja.NASZA FIRMA OD WIELU LAT WSPIERA REHABILITACJĘ CHOREJ NA CZTEROKOŃCZYNOWE MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE AGATKI MUT Z SOPOTU. MIN. POPRZEZ PROPAGOWANIE INFORMACJI O NIEJ I ZACHĘCAJĄC PAŃSTWA DO GESTU DOBREJ WOLI.

ZATEM KAŻDEGO KTO CHCIAŁBY POMÓC
PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY NA KONTO ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO
- FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ".

NR KONTA: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 Z DOPISKIEM
"NA LECZENIE I REHABILITACJĘ DLA AGATKI MUT".


W IMIENIU BENEFICJENTKI SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!